Tafeltennisvereniging DOV
Helena Nordheimland 5
1702 LM Heerhugowaard

072-5742490


 MENU
Home

ANPLi Jiao speelt door tot en met WK-2011 te Rotterdam

Tafeltennissters Li Jiao en Li Jie hebben hun contract met de Nederlandse tafeltennisbond met drie jaar verlengd. Beide olympiërs blijven nu tot het WK in Rotterdam in dienst bij de NTTB. De nieuwe bondsvoorzitter Edgar Verkooijen tekende de overeenkomst, die de bond ervan verzekert dat het tweetal tot en met  het WK van 2011 uitkomt voor het Nederlandse team.

Li Jiao is de huidige nummer vijftien op de wereldranglijst en dankt die klassering aan haar goede optredens in Europa. Zo werd de 35-jarige tafeltennisster vorig jaar Europees kampioen en won ze twee keer op rij de Europese Top-12. Oranje eindigde met Li Jiao eerder dit jaar als zevende bij het WK voor landenteams en dwong zo als beste Europese land kwalificatie af voor de Spelen van Beijing.
Li Jie (24) won dit jaar het olympische kwalificatietoernooi en komt net als Li Jiao in Beijing in het enkelspel uit. Samen met Elena Timina spelen beiden ook in de landenwedstrijd. Timina speelt in China alleen in teamverband.